Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Učitel jógy Max Strom představí v Praze unikátní systém Inner Axis

Celosvětově uznávaný učitel jógy, řečník a autor několika revolučních knih Max Strom přijíždí poprvé do Prahy.

maxstrompraha

V polovině října navštíví Prahu mezinárodně uznávaný lektor jógy Max Strom. Během několika workshopů pro veřejnost a pro učitele jógy představí unikátní systém Inner Axis. „Max Strom učí celosvětově proces osobní transformace. Jeho učení se zaměřuje především na jógový pohyb úzce propojený s dechem a vědomou pozorností a jeho interdisciplinární systém Inner Axis se přímo zabývá a řeší hlavně problémy se spánkem, stresem a úzkostmi “, říká Dana Beierová, organizátorka celé série workshopů s Maxem Stromem.

Max nabízí různé modifikace cvičení tak, aby jednotlivé sekvence zvládli všichni bez ohledu na věk, schopnosti a životní fázi. Cílem je posílení fyzické i psychické kondice, umění relaxace, zlepšení spánku, vyrovnání dysbalancí, nalezení spokojenosti a radosti a tím i celkové zlepšení kvality života.

Víkendové workshopy jsou určeny pro širokou veřejnost, studenty jógy všech úrovní i pro jógové učitele. Workshopy budou probíhat v angličtině, k dispozici bude česky mluvící asistent.

Vitální život, zdravá psychika, lepší spánek: zvládání stresu

Seminář se zabývá neduhem moderní doby: stresem a nespavostí. Jsme na prahu epidemie poruchy spánku, která se šíří po celém světě. Tento workshop vám pomůže přehodnotit priority a nasměřuje k vyrovnanému bytí a klidnému spánku. Seminář začne přednáškou, která následně přejde do jemné jógové praxe uvolňujících pozic bezprostředně vyvolávající hlubokou relaxaci.

Otevírání hrudníku a ramen: nový příval energie

Dlouhé sezení a nadužívání počítače jsou často příčinou zamrzlých ramen, bolavých předloktí a poraněných zápěstí. Workshop se zaměří na hlubší práci se zmíněnými partiemi, osvojení si speciálních ásan otevírání hrudníku a ramen, které vyvolávají pocit uvolnění, přivádí mysl do klidu a tělo zásobí novým přívalem energie. Tento uzdravující workshop je vhodný pro všechny úrovně kromě absolutních začátečníků.

Některé dveře otevíráme pouze zevnitř: uzdravující síla transformační práce s dechem

Hlas naší intuice a moudrosti je obvykle zahalený hlukem v naší mysli. Tento šum je často zapříčiněn chaotickými emocemi spojenými se stresem, depresí, posttraumatickými stresovými poruchami nebo úzkostmi. Soustředěná dechová cvičení v nás mohou probudit vyšší podstatu, hlas intuice, moudrosti a svědomí. Cvičení, které si během workshopu osvojíte, vás mohou zavést do nových oblastí a dlouhodobě inspirovat. Max předává toto učení po celém světě napříč různými náboženstvími i národy.

Inner Axis: základy

Nedělní celodenní workshop bude dnem plným objevování základních elementů Maxova učení, pro které je tolik celosvětově uznáván. Je určen pro učitele jógy a studenty všech úrovní.  Ráno začne krátkou přednáškou a seznámením s klíčovými pohyby a pozicemi, které následně přejdou do plného procvičení systému Inner Axis. Odpoledne se Max hlouběji zaměří na:

    • Základní způsoby dýchání (The Essential Breathing Patterns)
    • První kroky na cestě k emoční  vyrovnanosti  (The Beginning of Emotional Healiíng)
    • Meditace v pohybu (Dynamic Meditation)
    • Moudrost přesahující cvičení (Wisdom Beyond the Mat)

Série workshopů bude probíhat od pátku 13. 10. do neděle 15. 10. 2017 v příjemném prostředí Vnitroblocku – SECTOR, Tusarova 31, Praha 7 Holešovice.

Program

13.10. 18:30–20:30 – Vital Life, Saner Life, Better Sleep: Stress Management
(Vitální život, zdravá psychika, lepší spánek: zvládání stresu)
14.10. 11:00–13:00 – Opening the Chest and Shoulders: A New State of Energy
(Otvírání hrudníku a ramen: nový příval energie)

14.10. 15:00–17:00 – Some Doors Only Open from the Inside: The Healing Power of Transformational Breath Work (Některé dveře se otevřou pouze zevnitř: uzdravující síla transformační práce s dechem)

15.10. 10:00–17:00 – Inner Axis: Essentials
(Inner Axis:základy)

Ceny

1 workshop 2h (pátek nebo sobota) 1600 Kč / Early Bird 1400 Kč
2 workshopy 4h (pátek nebo sobota) 3000 Kč / Early Bird 2500 Kč
3 workshopy 6h (pátek nebo sobota) 4400 Kč / Early Bird 3500 Kč
Celodenní workshop 7h (neděle) 3900 Kč / Early Bird 2900 Kč
All Inclusive (pátek, sobota a neděle) 6500 Kč / Early Bird 5 500 Kč
Early Bird ceny platí při platbě do 20. 7. 2017.

Rezervace

Více informací a rezervační formulář najdete na www.ommm.cz nebo kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz / +420 775 296 555.

Exkluzivní rozhovor s Maxem Stromem si můžete přečíst zde.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

30.05.2017 - 13:36

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu