TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Provoňte si domov s originálními AMULETY KANTU

lowres-55

Hledáte neotřelý dárek pro milovníky jógy nebo interiérového designu, který potěší ? Amulet od Kantu je dárek, který má svou vlastní duši a hloubku a jeho koupí zároveň pomáháte.

Kantu,  (asi znáte populární Yoga Mist -voňavý sprej na podložku), představuje novou řadu produktů – závěsné Amulety do interiéru.

Závěsný dekorativní difuzér provoní váš domov přírodní vůní čistých éterických olejů. Dřevěnou část tvoří ručně vyřezávané exotické dřevo z indického Rádžasthánu s pradávnými symboly. Společně s kameny, barvami a vůní vytvoří energetický zářič, který harmonizuje váš prostor. Vyberte si podle intuice a zavěste na oblíbené místo, nebo darujte pro štěstí.  Stačí kápnout pár kapek směsi éterických olejů, která je součástí sady, na dřevěnou část amuletu a zavěsit do prostoru, který chcete provonět. Vůni obnovíte dokápnutím oleje.

amulety-kantu

Na výběr je z 10 barev a vyřezávaných tvarů. Každý Amulet má svou symboliku – pro štěstí, pro pevné zdraví, prosperitu, pro nové začátky atd. Vyberete si podle toho, co vás nejvíc oslovuje nebo podle barevné kombinace do interiérů.

/

Každý amulet obsahuje 1ml směs čistých éterických olejů. Jejich benefity jsou sladěné s působením kamenů, barev a symbolů a podporují celkový záměr. Jména Amuletů jsou vybrána podle Indických božstev a jejich kvalit, které ztělesňují.

Ceny jsou v rozmezí 620,- až 820,- Kč podle ceny minerálů, éterických olejů a komplexnosti vyřezávání dřeva. V ceně je dárkové balení.

Amulety asemblují klientky azylového domu Acorus, které díky prácí přijdou na jiné myšlenky a mají šanci si přivydělat. Kantu podporuje neziskovou organizaci Acorus pomáhající obětem domácího násilí dluohodobě.

Všechny produkty Kantu jsou čistě přírodní, vyrobeny v ČR s českým srdcem a duší toho nejlepšího, co svět nabízí.

V prodeji na www.kantu.cz a vybraných jógových studiích.

kantu-amulety-zavesne

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

27.11.2017 - 12:44

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu