TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Představujeme Aroma náramky od Kantu

Voňavé náramky, které slouží pro aromaterapii v pohybu byly vyvinuty ve spolupráci dvou značek Kantu a Sitara pro potěšení všech smyslů.  Harmonie minerálů se snoubí s čistou vůní přírodních éterických olejů. Pomáhají vám navázat spojení s přírodou a vaší vnitřní krásou. Svou oblíbenou vůni éterických olejů tak můžete mít celý den při sobě celý den.Náramek se prodává v sadě se směsí čistých éterických olejů.  Vůni dle vašeho výběru, jednoduše kápnete na korálek Rudraksha.

Náramky jsou ve 3 provedeních:

 1.Dámský  Shakti z růženínu, křišťálu a lávy s rudrakshou je je inspirovaný ženskou kreativní silou a energií Shakti, která se aktivně podílí na existenci celého vesmíru. Ztělesňuje sílu a ušlechtilost Božského ženství. Jemnost a čistotu růženínu a krystalu podtrhují dvě velmi ženské vůně, ze kterých si můžete vybrat:

Euforia s noblesní Neroli, hořkým pomerančem akcentovan á zklidňujícím Ylang ylangem je přírodní afrodisiakum nebo Purity – vzácná jemná květinová vůně exotického Modrého lotusu a konejšívého Heřmánku je podtržená delikátní sladkou čistotou květu Bílého zázvoru.

2. Pánský Shiva z lávy a magnetitu ztělesňuje vědění a mužský princip. Shiva je temno, nicota, ze které vše vychází a do které se vše navrací…Shiva chrání před omezením a uvázanosti v životě. Energeticky chrání a vytahuje na světlo to nejlepší z jeho nositele. Láva je uzemňujícím talismanem, který chrání svého majitele před negativními energiemi. Pánské vůně, ze kterých si můžete vybrat:

Verve -lehká a svěží vůně zeleného čaje je vyvážená suchým zeleným vetiverem a jemně zemitou optimistickou  šalvějí nebo Spirit – enigmatický exotický Šafrán,  se sladce dřevitým Santalem a hřejivým Balsam Peru zahalený do sexy Ambry se špetkou vanilky  pro nespoutaného ducha, připomíná vůní dálek.

3. Unisex Sattva z uzemňjící lávy, uvolňujícího turmalinu, silně harmonizačního křišťálu a s rudrakshou a stříbrem je inspirován jednou ze 3 “gun” z Hindu filosofie. Slovo “Sattva” znamená “světlo”, “dobro” a “čistota”. Sattva také vystihuje emocionální a mentální stav, kdy je mysl v naprostém klidu. Vůně, ze kterých si můžete vybrat:

Let Go – zklidňující levandule v kombinaci s kotvící jedlí a ušlechtilým nardem nebo Clarity – Lehce zemitá lehká vůně šalvěje muškátové je pozdvižena jasnou svěží limetou a grepem a zahalená do hedvábné Palmarosy.

 

Náramek zakoupíte na www.kantu.cz  a www.sitara.cz za 790,- (v ceně je i olejíček). Pro pár Shiva a Shakti je zvýhodněná cena 1300,- za 2 náramky a 2 olejíčky.

 

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

14.12.2017 - 11:37

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu