Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pozvánka na workshop: Pevnost a proměnlivost

rachel berryman

Lidské tělo má úžasné schopnosti a je fascinující ho sledovat při práci a prohlubovat jeho dovednosti. To, jak pracovat se silou a stabilitou, ví původem americká lektorka Rachel Berryman

Workshop: Pevnost a promněnlivost
Rachel Berryman
15. - 17. 5. 2015
Yogacentrum Holešovice
Na Maninách 1590/29
Praha 7
www.yogacentrum.cz

Její zkušenosti s pohybem vycházejí z baletu a moderního tance a ústí do jógy. Její styl je celistvý, tvořivý a plynulý, kombinuje cvičení jógy v duchu východní i západní tradice, filosofii jógy a meditační techniky. Již několik let vede kurzy v jihoindickém centru Sampoorna Yoga School jako učitelka ásan, anatomie a metodiky, v albánském studiu Tirana Yoga, na jehož založení se podílela a vede workshopy a lekce v USA.

Síla a rovnováha obvykle vychází z nohou a boků, objevovat jí však lze také v horní polovině těla. Naopak i dolní půlka těla může být plná pružnosti a nadnášející lehkosti. Při převracení vztahů v těle se najednou může ukázat, že vztah člověka ke gravitaci i základním pravidlům plynulého pohybu se může měnit.

Právě tyto myšlenky představí a převede do praxe Rachel Berryman v pražském Yogacentru 15. – 17. května 2015.

rachel berryman

Workshop poplyne skrz jógové pozice se snahou k nalézání síly, stability a zároveň povede k lehkosti. Celý workshop povede k důsledné meditaci a rovnováze mezi nehybností a vibrujícím bytím. Konkrétně budou na workshopu probíhat například teoretické bloky o plynutí v každodenním životě a vibrování životem v nehybnosti, lekce Vinyasa flow a jin jógy či nácvik a pravidla stojů na rukou.

Víkendový kurz bude nabitý novými informacemi, protknutý tvořivým přístupem a inspirativní atmosférou. Holešovické Yogacentrum nabízí jedinečnou možnost setkat se v českém prostředí s učitelkou jógy s celosvětovými zkušenostmi a všem začínajícím a pokročilým jógínům může přinést mnoho inspirace a podnětů k dalšímu praktikování. Celý workshop bude navíc překládán do českého jazyka.

Více informací o workshopu i Rachel najdete na stránkách Yogacentra.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

21.04.2015 - 10:47

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu