TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Opomíjené svaly pánevního dna

hormonalni_joga

Svaly pánevního dna jsou často opomíjenou oblastí lidského těla. V posledních letech se jim pomalu dostává pozornosti a cvičení pánevního dna narůstá na popularitě.

Nefunční pánevní dno způsobuje závažné potíže, které však naráží na tabu intimity lidského těla, a proto se o nich často nemluví – ikontinence, snížený sexuální apetit, snížený prožitek při sexu, povolené břišní svaly. Nefunkční pánevní dno je však také často spouštěčem bolestí zad, hlavy, kloubů a nezřídka je důvodem chronické únavy.

Naproti tomu aktivované svaly pánevního dna jsou zdrojem energie, který je takřka nevyčerpatelný. Správné fungování pánevního dna dodává tělu energii, sexualitu i vitalitu. Na kurz Cesta do krajiny pánevního dna nahlédnete na pánevní dno nejen z pohledu tělesna, ale také z pohledu emocí a energií.

Začnete využívat své pánevní dno jako barometr emocí a také jako energetickou pumpu

Seminář je vhodný pro ženy zdravé, toužící prohloubit vnímání svého těla, ženství a intuice nebo jen tak pro radost. Ale i pro ženy, které mají s pánevním dnem problémy a chtějí je řešit. Vhodný také pro ženy, které se připravují na těhotenství, pro ženy po porodunebo v menopauze. Každý z účastníků si tak najde svoji cestu, díky které své pánevní dno posílí i uvolní.

Cílem kurzu je správné uvědomění a nastavení celého našeho těla tak, aby nejen pánevní dno bylo vždy aktivní a využito k účelům, ke kterým nám bylo dáno.

Více informací zde: https://www.svethormonalnijogy.cz/panevni-dno.html

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

30.08.2017 - 16:09

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu