TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurzy vaření indické vegetariánské kuchyně

Zdravá strava je nedílnou součástí a vhodným doplňkem každého cvičení, či sportu. Pro zesílení účinků jógy a docílení vnitřní harmonie, je vhodná vyvážená strava, která nezatěžuje tělo a jednotlivé orgány a která uvádí celý organismus do rovnováhy. Jednou z možností jak se stravovat tak, aby tělo fungovalo je zaměřit se na kuchyň, která má v tomto oboru praxi více než několik tisíciletí.

Za použití vybraných surovin a koření je možné připravit lahodné jídlo, které potěší nejen oko, ale i čichové a chuťové orgány. Takové jídlo naše tělo dobře a kvalitně tráví, tudíž se následně netvoří toxíny, které by jej zanášely a uváděly do disfunkce jednotlivé orgány. Pokud se tématu stravování člověk věnuje nezaujatým pohledem, může se dostat do fáze, kdy připravované jídlo bude zároveň lékem.

Indická kuchyně s prvky ajurvédy tak může být řešením nejen pro Vás, ale i pro každého, komu záleží na dosažení kýženého stavu rovnováhy a harmonie.

Mnoho i více z výše popsaného probíráme na kurzech vaření indické vegetariánské kuchyně. Termíny a více informací o kurzech vaření naleznete na našich stránkách zde: http://vegetarianskekurzy.cz/. Nebo na našem facebooku

/

Profil lektora kurzů Ondry:
– Povoláním kuchař, lektor.
– S manželkou založil a vedl více jak pět let vegetariánskou jídelnu. Denně tak nasytil stovky strávníků, mj. i početné skupinky Indů, kteří si tuto jídelnu při pracovních stážích u nás oblíbili.
– Se svou kuchyní navštěvují festivaly, oslavy, akce a svatby.
– Dva roky vařil spolu s indickým kuchařem.
– Studoval ajurvédu, navštívil Indii.
– Nyní vede kurzy vaření vegetariásnké kuchyně zaměřené na indickou, ale i na světovou, či evropskou kuchyni.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

06.04.2018 - 09:53

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu