TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

KANTU uvádí novinku – řadu posvátných vůní pro hlubokou relaxaci KANTU SACRED

Tempo dnešní doby je velmi vysoké, stres se kumuluje a najít si čas na procházku v přírodě nebo lekci jógy se někdy zdá jako velký nadstandard. Proto jsem vyvinula novou řadu posvátných vůní SACRED, které pomáhají k rychlému zklidnění smyslů a hlubší relaxaci, navozují vnitřní klid.


SACRED DREAM – je uklidňující harmonizační sprej na polštář a do ložnice SERENITY s čistými éterickými oleji tišící Levandule doplněné konejšivými tóny uvolňujícího Heřmánku a vybalancované vyšší nótou sametově růžového bouqetu Gerania, které zmírňuje napětí a úzkosti. Nechá vaše starosti odplynout v jemném hedvábném oblaku vůně a najděte svůj vnitřní klid, váš polštář Vás přivítá kašmírovým pocitem bezpečí… Pomáhá navodit klidný a osvěžující spánek.

150ml, 470,- Kč

SACRED LIGHT – jemná aromaterapeutická mlha vůně PURITY prozáří prostor pro relaxaci, zklidňuje a prohlubuje váš prožitek z meditace či jiné formy relaxace. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Exotická jemná květinová vůně vzácného Modrého Lotusu a konejšivého Heřmánku je podtržená delikátní čistotou delikátního květu Bílého Zázvoru. Vůně posvátného Lotusu, symbolu čistoty a transformace, má zklidňující účinek na mysl i tělo, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst. Heřmánek dodá vnitřní klid a stabilitu, Bílý Zázvor optimismus…Vyčistí místnost energeticky a vytvoří posvátnou atmosféru.

150 ml, 630,- Kč

Obě vůně jsou v luxusním balení s křištálovým přívěškem, který poslouží jako talisman klidu.
Koupíte na www.kantu.cz

Kontakt jana@kantu.cz, tel. 602 608 125

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

26.11.2018 - 11:22

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu