Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kalendář a diář plný mandal, jógových pozic a poselství pro práci s vaším vnitřním JÁ pro rok 2016

Oneyoga-kalendar-nahled-fcb

Chcete si udělat radost nebo potřebujete hezký dárek pro své blízké? Každý měsíc se budete dívat na nádhernou mandalu v pastelových tónech, necháte se inspirovat ásánou vybranou na daný měsíc a necháte na sebe působit její přínosy pro vaše fyzické i emocionální tělo.

Kalendář i diář jsou vytvořeny s láskou k józe a jsou určeny všem, kdo se rádi obklopují hezkými věcmi a mají rádi jógu.

Energie se okolo nás a v nás pohybuje v cyklech zrození, růstu, vrcholení, ubývání a zániku a my máme každý měsíc příležitost odložit principy či strachy, které na naší cestě životem nepotřebujeme a naopak vložit si do života radost z prožívání TADY a TEĎ.  Ásány, mandaly i texty jsou vybrány podle energie a elementu daného měsíce tak, aby vás těmito příležitostmi provedly.

Pokud máte o kalendář nebo diář zájem, můžete si je objednat na oneyoga@oneyoga.cz.

Cena kalendáře: 290 Kč + poštovné
Cena diáře: 149 Kč + poštovné
(Rozměry kalendáře: 32,5 x 40 cm, Rozměry diáře: 10,5 x 21 cm)

Pokud byste chtěli tento krásný kalendář nebo diář vytvořený společností One Yoga vyhrát v naší soutěži, odpovězte na následující otázku.

/
Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

12.11.2015 - 07:23

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu