TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové plynutí ve stylu Liquido

miami_dusk_02

Miami dusk

Každá jsme jiná, každá máme mimořádný talent. Proč bychom se měly oblékat stejně? Užijte si jedinečnost s fitness legínami Liquido.

Nekonečná fantazie, výrazné motivy a pestré barvy –  legíny Liquido jsou zkrátka jiné. Je to již patnáct let, co se jogínka a podnikatelka Renata Facchini rozhodla trochu si svou ásanovou praxi okořenit. Nabídka sportovních značek se jí zdála nenápaditá a tak se v roce 2001 v São Paulu zrodila značka fitness módy a plavek Liquido. Popularita malého rodinného obchodu se rychle šířila, brzy bylo otevřeno několik dalších v São Paulu a během pár let byly po celé Brazílii. Dalším krokem byla úspěšná expanze do Austrálie a Spojených států. Dnes má Liquido 80 obchodů v Brazílii a prodává se po celém světě. A jelikož se legíny Liquido vyrábějí v malých sériích, jsou skutečně jedinečné.

Tribal

Tribal

Dokonale pružné, měkké a prodyšné legíny ze směsi 90 % Polyamidu a 10% Spandexu ani v nejmenším neomezí plynutí vašich jógových pozic. Velmi kvalitní materiál odvádí pot od těla, poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením (50 + UVA / UVB), je rychleschnoucí a ani při častém praní neztrácí tvar.

Značka Liquido se zasazuje o respekt lidských práv a ochranu životního prostředí. Liquido se vyrábí v Brazílii a společnost úzkostlivě dohlíží na celý proces, dbá na férové podmínky týkající se rovné příležitosti, pracovní doby, finančního ohodnocení a podmínek na pracovišti, zavedla programy zaměstnávání tělesně postižených, programy na úsporu energie a recyklaci a výběr obchodních partnerů je podmíněn stejně vysokým standardům.

Kaleidoscope Tulum

Kaleidoscope Tulum

Chcete-li se za cvičení odměnit nebo se naopak ke cvičení motivovat, vyberte si z mimořádně kreativní nabídky legín Liquido. Liquido je v prodeji exkluzivně prostřednictvím e-shopu www.jogafitshop.cz a v Yoga Shopu v Resortu Svatá Kateřina.

logo_fitshop

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

05.05.2016 - 16:35

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu