TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga večer: je to tak správně?

Ráno bývá někdy hektické a nedaří se do něj vtěsnat vysněnou jógovou praxi. Nabízí se nahradit čas večer. Dává smysl jógovat večer? Jak se k tomu staví jógová moudrost?

Dýchejte zhluboka, dýchejte opatrně

I dýchání je cvičení. Proto si ho vybírejte. Večer už se nedoporučuje dělat divočiny jako bhastriku ‒ držte se spíš svého přirozeného dechu nebo prodýchávejte udždžájí, jak se to trénuje na lekcích vinyasa flow. Každé pondělí večer si to můžete vyzkoušet v Yogacentru Holešovice.

Úklony, záklony…

Záklony v józe zahřívají a energizují. Pro večerní praxi se proto nedoporučují. Soustřeďte se na úklony, které vám rozhýbou ztuhlý hrudník po celém dni v práci, a na předklony: můžete k nim využít jógové polštáře a deky pro vypodložení hýždí i čela v paščimottásaně.

Teplo na dobrou noc

Nejlépe se usíná s nohama v teple, to je stará známá pravda. Prohřát si tělo infrazářením na HOT józe, urovnat trávení v několika twistech a naladit se k spánku v šavásaně ‒ takové benefity přináší večerní praxe. HOT jóga pro zdravá záda se k tomu hodí báječně a jako bonus vám pomůže podpořit imunitní systém.

Máte čas v pondělí, v úterý, ve středu, ve čtvrtek nebo aspoň v neděli večer? Těšíme se na vás v Yogacentru!

 

 

 

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

30.01.2019 - 12:14

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu