TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Festival Pozice raka – tématické semináře

srdcem-pro-baru11. listopadu v rámci Festivalu Pozice raka můžete přijít na sérii přednášek a kromě jógové praxe si tak rozšířit povědomí o ajurvédě, tradiční čínské medicíně a nebo jak zvládat nelehké životní chvíle. Festival, který je součástí veřejné sbírky a projektu Srdcem pro Báru, která onemocněla rakovinou. Vybrané peníze jsou příspěvkem Báře Haráčové, která je aktuálně potřebuje v boji s rakovinou prsu a která se rozhodla pomoci i dalším lidem a sdílí tak svou zkušenost a co pomáhá jí.  Přednášky a celé povědomí o nemoci mohou přinést cenné poznatky nejen těm co se s nemocí potkají přímo, ale i blízkým a všem, kteří se chtějí zapojit. 

Bára na festival pozvala kamaráda psychiatra, který pohovoří o tom, jak se nejen my, pacienti, ale také rodina a přátelé, můžeme vyrovnat s náročnou situací, dále paní terapeutku čínské medicíny, která pohovoří o pozitivních účincích akupunktury a čínských hub a bylinek při chemoterapii, studentka Áurvédy, starověké indické medicíny, pohovoří o tom, jak si udržet rovnováhu mysli a těla, tedy jak udržet tělo ve stavu nepříznivém pro vznik jakékoli nemoci.

Budeme rádi, pokud se k projektu připojíte. Bára plánuje v budoucích letech to samé poskytnout jedincům v podobné životní situaci, protože: „Radost, kterou způsobíme druhému, má podivuhodnou vlastnost: odrazem se neoslabuje, ale vrací se k nám košatější a zářivější.“ 🙂

Program přednášek:

9:15 – 10:15 Jana Outratová, terapeutka tradiční čínské medicíny (Akupunktura a houby k chemoterapii). Rezervace zde.

Web

 

10:30 -12 Terezka Lindauerová (Áyurvéda – rovnováha mysli a těla). Rezervace zde.

Web

13:00 – 14:00 MUDr. Michal Raszka (závažné onemocnění a psychika aneb co se to se mnou děje?). Rezervace zde.

Web

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

06.11.2017 - 12:28

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu