TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Festival Evolution vás stejně jako jóga obohatí nejen na duši, ale ukáže jak zdravěji žít

Stejně jako není jóga pouze o fyzickém cvičení, ale o přístupu k životu, tak Festival Evolution není obyčejným festivalem. Ukazuje totiž, jak lze žít zdravěji a v harmonii a je zaměřen na všechny stránky života. Pokud je vám blízký zdravý životní styl a spojuje vás zájem o hlubší poznání smyslu života, neměli byste si jej nechat ujít. Konat se bude o víkendu 22. – 23. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Jeho podtitul „Festival, který vám nasadí brouka do hlavy“ už mnohé napoví. „Výjimečný formát a multižánrový charakter festivalu umožní propojit tu část života, která se nám může zdát příliš emoční či spirituální, s tou, která naopak působí příliš racionálně. Každý rok se vám snažíme nabídnout něco nového, dáváme prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a aktuálním tématům, abyste si z festivalu mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci nebo konkrétní výrobky,“ říká o akci její zakladatel Ctirad Hemelík.

Na své si tak přijdou opravdu všichni. A to jak ti, kteří vyrazí cíleně na nákupy, tak i návštěvníci, kteří míří na přednášky konkrétních osobností nebo jen tak za inspirací. Jak programová, tak vystavovatelská nabídka představí to nejlepší pro zdraví. Ať už se jedná o zdravou výživu, seznámení s přínosy a riziky jednotlivých výživových směrů, přehlídku kvalitních biopotravin nebo přírodní kosmetiku. To vše doplní pro poradny pro zdraví a vynechány nebudou ani babské rady a léčivé účinky bylinek.

Stejně jako na předešlých ročnících bude i ten podzimní také hodně o jídle. Tak širokou nabídku bio & natur, fair trade, raw, veggie, vegan nebo bezlepkových potravin jen tak někde nenajdete. Připraveny jsou zde rovněž ochutnávky, lekce vaření, a protože se jedná o festival, tak na vás čekají také výhodnější festivalové ceny a nabídky.

Nabídka vystavovatelů potěší i ty, kteří se zajímají o ekologii. Kromě ekologické drogerie a produktů do domácnosti zde najdou celou řadu vychytávek na recyklování nejen odpadu.

Přijďte vyzkoušet falun gong

Pořadatelé festivalu připravili pro zájemce také volné lekce jógy, taichi, satori dýchání nebo workshopy s možností seznámení se základy meditace nebo masáží. Chybět nebude ani unikátní duchovní cesta a systém rozvoje těla a mysli Falun Gong, která obnovuje a harmonizuje energie v těle, zklidňuje mysl, napomáhá zlepšování charakteru a vysvětluje mnohé zákonitosti lidského i duchovního života.  Na free lekci se dozvíte o rozšíření Falun Gong u nás i ve světě, včetně problematiky lidských práv jeho stoupenců v Číně a zjistíte, kde a jak získat všechny materiály zdarma a kde se systém bezplatně naučíte. Na místě budou ukázky čchi-kungového cvičení Falun Gong s možností si je vyzkoušet.

/

Myslete na sebe

Z jógy už víte, že se nestačí mít pevné a pružné tělo, ale že je třeba jej mít napojené na mysl, tak i na Festivalu Evolution nepřijde naše duchovní stránka zkrátka. V sekci věnované osobnímu rozvoji vám odborníci poradí, jak na sobě pracovat a dají tipy, jak zlepšit své výkony. Seznámíte se s technikami práce s tělem i vědomím a dostanete praktické návody, které vám mohou pomoci najít ztracenou motivaci nebo aktivovat svůj talent.

Bohatý program je určen také dětem, které čekají celodenní kreativní dílničky a nebude chybět ani hlídací koutek. Více informací o festivalu najdete na www.evolution.cz.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

06.09.2018 - 21:56

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu