TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dovolená s jógou: Proč se vydat za hranice

Moře, hory, moře, hory, rybníky, kolo, wellness… Taky si tak rádi představujete, kam pojedete na příští dovolenou? My doporučujeme jet někam za jógou. Z takové dovolené pak může být zážitek století. 

 

Kolébka jógy

Kolébka jógy na pět? Indie. Pokud chcete dát své jógové praxi nový rozměr, nemůžeme doporučit nic lepšího. Dva týdny v březnu na pobřeží oceánu, šumění vln. Jóga dvakrát denně (ranní a večerní, různé lekce), zdravá vegetariánská strava, klid na přemýšlení. A teplo ‒ moře mívá teplotu kolem 28 stupňů a vzduch je na tom podobně.

CK Yogacentrum nabízí během jógové dovolené v Indii také různé výlety – na trh, do lázní, za slony a želvami. Jak už jsme zmínili: zážitek století.

Kolébka čaje a slunce

Srí Lanka. Perla Indického oceánu. Rajský ostrov, vodopády, čajovníkové plantáže a volně žijící sloni. Ranní a večerní jóga na terase s výhledem na oceán. Výlety na přání… viděli jste někdy, jak se pěstuje hřebíček? Jak se pěstuje rýže a těží sůl? A máte chuť ochutnat nejlepší čaj na světě přímo na plantáži?

12 říjnových dní jógy s výhledem na oceán. Klid a čas na sebe. Dobré jídlo, slaný vzduch a nové zážitky. Ještě pochybujete?

Sbalte si včas

Proč hovoříme o dovolené skoro rok dopředu? Kdo se připraví, ušetří na letenkách. Rádi vás nasměrujeme a pomůžeme se zařízením letenek, pojištění i dalších nezbytností.

Hledáte odměnu za poctivou jógovou praxi? Nebo exkluzivní dárek k Vánocům? Pojeďte s námi na jógovou dovolenou. Moc se na všechny těšíme!

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

15.11.2018 - 13:14

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu