Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Doplňky stravy pro váš aktivní život

Náš životní styl z velké části ovlivňuje také náš zdravotní stav. Pravidelné stavování, pohyb ale i odpočinek, společně se zdravou stravou, dostatečným a pravidelným pohybem, pitným režimem, osmi hodinami spánku denně, pozitivním myšlením a dobrou náladou, jsou tou nejlepší cestou, jak dosáhnout zdravého životního stylu.

Ke zdravému životnímu stylu patří bezesporu i sport, ať už profesionální nebo amatérský, a právě pro ty, kteří vyznávají aktivní životní styl jsou určeny doplňky stravy.

Sportovní výživa a výživové doplňky mají pozitivní vliv na regeneraci organismu, usnadňují přeměnu energie ve svaly, podporují efektivnější a rychlejší hubnutí,napomáhají k posílení imunity a lepší sportovní výkonnosti. Tyto výživové doplňky přináší potřebné posílení těla a podporují obnovu enzymatických funkci organismu. Každý si jistě vybere. Ať už se sháníte po doplňku, který vás nabudí před zátěží, nebo vám pomůže k lepší vytrvalosti během sportovního výkonu, a nebo případně pro správnou regeneraci po cvičení. Při sportu využijete i zdravou láhev pro doplnění tekutin.

Doplňte svou stravu o zdraví prospěšné látky, které v ní nejsou zastoupeny v dostatečném množství

Pro správnou funkci organismu je důležitý nejen pohyb, ale také odpočinek. Člověk by si měl každý den najít alespoň chvilku pro sebe. Takový menší relax na zahrádce, u knížky nebo při poslechu hudby, má na vaše tělo i psychiku blahodárné účinky a každý si určitě může dovolit třeba jen na okamžik „vypnout“ a své starosti a problémy hodit za hlavu. Pro někoho je výborným způsobem odpočinku i takzvaný aktivní odpočinek. Vyrazit si pěšky do přírody či za kulturou, vyšplhat na nějakou horu, vyhledat si trasu, nasednout na kolo a jet.
Aktivní odpočinek je stejně jako sport výborným pomocníkem v boji proti stresu, který na nás v dnešním uspěchaném světě číhá opravdu na každém rohu. Zdravá strava je dalším způsobem, jak se s ním lépe vyrovnat. Dostatek vitamínů a minerálů, které naše tělo ke své správné funkci neodmyslitelně potřebuje se může doplnit i pomocí doplňků zdravé výživy. Jedním z takových doplňků je i vyvážený nápoj Sušená syrovátka, který nezatěžuje organismus a může se pít každý den. Nezapomínejte na své zdraví a postavte si i vy pilíře pro podporu vašeho vyváženého životního stylu.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

12.07.2014 - 07:53

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu