Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Biotherm vytváří sluneční ochranu, která pečuje o pleť

Značka Biotherm je odborníkem na ochranu před sluncem už více než 30 let. V roce 2009 pokračuje v inovacích s uvedením řady SUN RADIANCE, kterou tvoří tři přípravky založené na vysoce inovativní a výjimečně příjemné textuře: mléčném gelu.

? Perleťový jas

Vůbec poprvé použil Biotherm v opalovacím přípravku mikroperličky odrážejí světlo, které pleti propůjčují zlatavý a zářivý jas.

Pro jemný třpyt během pár okamžiků!

? Zářivé opálení každý den

Inovativní komplex ActivRadicance (s rostlinnými oleji a vitaminem B5 u pleťových a tělových přípravků a s vitaminem E v lesku na rty) působí na hydrataci pleti a zkrášluje vaše opálení při každé aplikaci.

Pro dlouhotrvající jas!

? Účinná ochrana před UVB/UVA

Přípravky obsahují vysoce účinné ocranné filtry (Mexoryl SX & XL) na ochranu povrchu pleti a Čistý termální plankton na podporuje systémů buněčné obrany.

Dva nové přípravky pro výjimečný smyslový zážitek:

Svěží textura.

Saténový lesk okamžitě po aplikaci.

Chrání pleť a vyzdvihují její skutečnou krásu!

Body Milky Gel

Sublime Pearly Glow

SPF 6

Krémový hydratační tělový gel, který chrání a hydratuje pleť. Jde zároveň o ochranu před sluncem i přípravek, který dodává pleti zlatavý jas a zdůrazňuje její skutečnou krásu při každé aplikaci. Zanechává ji nádherně svěží.

Crystal Cristal

Extreme Shine

SPF 15

Zvláčňující přípravek, který chrání rty před sluncem a dodává jim plný a lesklý vzhled. Jedna rychlá a snadná aplikace rty zvýrazní a zkrášlí.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

01.08.2009 - 10:24

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu