Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

BIO aloe vera ústní voda – pro svěží dech

Kiss My Face BIO Aloe Vera Ústní voda je vyrobena s použitím přírodních složek a neobsahuje alkohol ani saccharin. Díky použití 100% Certifikované Aloe Vera a čistých esenciálních olejů náš mouthwash poskytuje přírodní, zklidňující čištění zubů a navíc mentolově svěží dech. Kombinace bylinek a vitamínů pro zajištění zdravých dásní a čistých zubů. Obsahuje Certifikovanou BIO Aloe Vera, Výtažek ze Semen Grapefruitu (čistící a antiseptické vlastnosti), Mátu Peprnou (přírodní příchuť), Koňský Kaštan (pro zdravé dásně), Olej Tea Tree (čistící a antiseptické vlastnosti), Gotu Kola (stahující účinek) a Mentol (přírodní příchuť).

Jako vždy výrobky Kiss My Face neobsahují žádné živočišné složky, umělá barviva nebo nepotřebné chemikálie a nebyly testovány na zvířatech.

Složení: Voda, Certifikovaná BIO Aloe Vera, Sorbitol (rostlinný původ), Polysorbate 20 (z kokosového oleje, stabilizátor a extrémně jemný emulgátor), Výtažek ze semen Grapefruitu, Olej z Máty Peprné, Sodium Lauroyl Sarcosinate (derivát z mastných kyselin kokosového oleje a sarcosine-amino kyselina), Příchuť (rostlinného původu), Mentol (přírodní příchuť), Olej Tea Tree, Koňský Kaštan, Gotu Kola, Xylitol (Rostlinný původ), Chlorophyllin-Copper Complex (Přírodní Barvivo) Výrobce: Kiss My Face

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

11.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu