Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Relaxační pobyt – ájurvéda proti stresu

Relaxační prostory Resort Svatá Kateřina

Program Ájurvédou proti stresu nabízí Resort Svatá Kateřina dnešnímu uspěchanému, málo disciplinovanému člověku, zapomínajícímu na potřeby svého těla i psychiky, zastavit se a pochopit, co musí udělat sám pro sebe.

S pomocí ájurvédy může každý pečovat sám o své fyzické i psychické zdraví, zcela přirozeným způsobem. Zejména úpravou stravy i životosprávy, která je v souladu nejen s jeho fyzickou a psychickou konstitucí, ale i s podmínkami, ve kterých žije. Ájurvéda nahlíží na člověka jako na individuální bytost se specifickou konstitucí, s konkrétními vlastnostmi i potřebami a dokáže nabídnout poměrně přesný recept ke zdraví, výkonnosti, dlouhověkosti i spokojenému prožívání každodenního života bez neopodstatněných a dlouhodobých stresů.

Fazolové chilli con carne s jáhly

Fazolové chilli con carne s jáhly

Právě ty jsou v dnešní době tím, co člověka nejvíce omezuje. Ne nadarmo označuje sanskrtské slovo ájurvéda vědění o životě. Součástí programu je i odhalení, jak vypadá naše vlastní soustředění. Umění zklidnit sám sebe a zkoncentrovat se jistě patří k velmi cenným dovednostem v našem životě. Názornou formou dokážeme s pomocí speciálního počítačového programu nechat prožít stav vlastní koncentrace, zaměřený na jednoduchý úkol, zklidnění sebe sama.

Ájurvédská masáž

Ájurvédská masáž v Resortu Svatá Kateřina

Pro většinu lidí je to nejen složité, ale také namáhavé a vyčerpávající. Pokud ale víte, jak na to a jakého stavu chcete dosáhnout, dokážete se naučit velmi efektivně zklidnit a zkoncentrovat. Pokud nevíte, jak má vaše soustředění vypadat, tak ho těžko můžete dosahovat ve chvílích, kdy ho skutečně potřebujete.

Více na: www.katerinaresort.cz

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

10.04.2015 - 10:00

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu