Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Rodinné vánoční jógováníSemináře a workshopy

16.12.2017So 15:00 - 17:00

Prožijte příjemné rodinné vánoční odpoledne v Yoga Karlín a společně si se svými dětmi zajógujte! Budete se svými dětmi vytvářet zábavné příběhy, které povedou k závěrečné pointě, společně si zacvičíte (popřípadě dětem pomáháte v pozicích nebo doplňujete prostředí – dítě dělá zvířátko, rodič strom, rodiče dohromady les atp.) a uvolníte se v duchu jóga nidry (jógového spánku s řízenou vizualizací, přizpůsobenou malým dětem). Součástí programu je i vybarvování dětských mandal a různé doplňkové hry.

Přineste si s sebou pohodlné oblečení a oblíbenou hračku dítěte (ideálně plyšáka).

Vhodné pro rodiče s dětmi ve věku od 4 do 9 let.

Občerstvení: jablíčka, zdravé vánoční cukroví a džusy/vody.

Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář (https://goo.gl/forms/tp9P4QyvSNHiHyLd2).

O lektorce – Daniela Majtnerová

Daniela jógu ze začátku vnímala pouze jako fyzické cvičení. Avšak po pobytu v indickém ášramu se jóga stala nedílnou součástí jejího každodenního života. Díky józe se naučila lépe vnímat a pečovat o své tělo i mysl, což mělo nezanedbatelný pozitivní dopad na Danielin osobní i pracovní život.

Dětskou a rodinnou jógu Daniela vede již několik let na různých místech po republice, nejčastěji na Moravě . A jak se dostala k dětské józe? V rámci studia psychologie a praktikování jógy pro dospělé se začala zajímat o účinky jógy na dětskou psychiku a to ji zaujalo natolik, že odjela na kurz dětské jógy do Indie, kde měla možnost nejen naučit se velmi zajímavé hry a způsoby, jak děti zaujmout, ale také jak jim pomoci s koncentrací při učení, s úzkostí před zkouškou ve škole a jak jim dát do života dobrý základ pro to, aby z nich vyrostli vyrovnaní a pohodoví človíčci 🙂

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Daniela Majtnerová
Podmínky rezervace:Storno přihlášky je možné 14 dní před konáním akce.
Poznámka k ceně:+ 100 Kč za každé další dítě / dalšího rodiče. Cena zahrnuje veškeré pomůcky + drobné občerstvení.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu