campbell ischia
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Relaxace s GongemOtevřené lekce jógy

14.03.2018

Až poznáte zvuk terapeutického gongu, bude Vám vše jasné. Terapeutku Kamilu Černou oslovil jako prostředek, pomocí jehož vibrací  se dostáváme do stavu hluboké relaxace, meditace. Praxi prohloubila v kanadském Vancouveru, kde se stal gong její duševní očisty, na kterou se každý týden těšila. Nyní je tu a má chuť se o tuto ojedinělou harmonizaci podělit. Pomůže nám tak tělo připravit na nové začátky, které k jaru zkrátka patří.

Koupel za zvuku gongu proběhne během 90 minu. Po jógovém úvodu uvolníme energetická centra a připravíme své tělo na příjem vibrací léčebného gongu.
Vibrační ozvěny terapeutického gongu jsou pociťovány v celém těle a mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním. Harmonické zvuky a příjemné vibrace gongu mají schopnost léčit, hormonální i nervovou soustavu, psychosomatiku těla, snižovat stres, zlepšovat imunitu našeho těla, uvolňovat naše emoce a postoje, odstraňovat strach, napětí a negativní pocity.

Další informace

Instruktoři:
390 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám