Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ranní kurz jógy pro začátečníkyKurzy jógy

24.11. - 16.03.2018Pá 7:30 - Pá 8:30

Cílem kurzu je zvládnutí správného technického provedení základních jógových ásan tak, abychom měli z praktikování co největší užitek a poznali možnosti našeho těla. Naučíme se základům, na kterých bude možné dále stavět v náročnějších ásanách.

Kurz pro začátečníky bude probíhat v jemnějším tempu, bude kladen důraz na podrobné vysvětlování jednotlivých ásan tak, abychom se naučili nejen správné technické provedení, ale sladili pohyb s dechem a naučili se lépe vnímat svoje tělo.

Každá lekce bude zaměřená na konkrétní téma. Postupně se budeme věnovat pozdravům slunci, technice provedení předklonů, záklonů, rotačním ásanám, otevření kyčlí, otevření ramen, středu těla, balančním pozicím, dechu, bandhám, koncentraci a relaxaci.

Každá lekce zahrnuje jógovou praxi i trochu teorie a je vhodná pro kohokoli. Pokud máte nějaké zdravotní obtíže, poraďte se, prosím, o vhodnosti kurzu přímo u nás ve studiu.

O lektorce – Simona Helová

Simona se zaměřuje zejména na vinjása jógu a zajímá se o propojení pohybu, dechu a koncentrace. Absolvovala školu jógy v rámci vzdělávání organizace FISAF, se zaměřením na vinjása jógu a pránájámu, a mnoho workshopů a kurzů u českých i zahraničních lektorů. Nyní jsou jejími učiteli především Andrea Hájková-Smékalová, Katka Nováková, Dalibor Štědronský, Laura Crowe, Jan Pletánek a mnozí další.Inspirací je pro Simonu také qigong a shiatsu, které absolvovala v Terapeutické škole nového shiatsu a funkční fyzioterapie Jana Pletánka.

PŘIHLAŠTE SE
Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář: https://goo.gl/forms/WrQtr97K1R3GhbPm1 

 

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Simona Helová
Podmínky rezervace:Vyplněním formuláře https://goo.gl/forms/WrQtr97K1R3GhbPm1 se nezávazně přihlásíte k účasti na kurzu. Vaše místo bude rezervováno po zaplacení ceny kurzu na náš účet nebo na recepci Yoga Karlín. Číslo účtu a instrukce obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky. Přihlašovat se a platit můžete také na recepci. Storno možné do 14 dnů před začátkem.
Poznámka k ceně:900 Kč s kartami Multisport a ActivePass – je třeba použít kartu na každé lekci

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu