Yogaspace Yoga&Health
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nedělní kurz jógy pro začátečníkyKurzy jógy

10.09.2017Ne 19:15 - 20:45

KDY: Neděle 8. 10. – 10. 12. 2017 | 19.15 – 20.45 hod (10 lekcí * 90 min)
KDE: Yoga Karlín
CENA: 2 400Kč (s kartami Multisport a ActivePass 1 400 Kč – je třeba použít kartu na každé lekci)
[2 nevyčerpané lekce je možné nahradit u stejné lektorky]
KONTAKT: info@yogakarlin.cz; +420 223 005 595

Kurz jógy pro začátečníky s lektorkou Helenou Chotětickou, vycházející z tradičního stylu jógy zvaného aštanga vinjása, který pochází z indického Mysore. Během kurzu se naučíte správně dýchat, rozvinete schopnost koncentrace na dech a umění ho ovládat. Na základě dechu se naučíte používat tělo tak, aby nám v něm bylo příjemně. Projdete si základní stojné pozice, pozice v sedě a pozice inverzní (obrácené). Podrobně si vysvětlíme pozdravy slunce A + B a všechny navazující pozice. Součástí kurzu budou kratší úseky na vybudování síly středu těla (pánevního dna), uvolnění a protažení beder a kyčlí, otevření ramen apod.

Koncept kurzu je sestaven tak, abyste mohli (pokud budete mít chuť) cvičit i doma. Kurz je vhodný pro všechny, kteří s jógou začínají, chtějí se jí naučit a upevnit její základy.

—————————————————————————————–

O lektorce – Helena Chotětická
Helena se k józe dostala před několika lety, kdy ji na první lekci zlákala kamarádka, která jógu začala učit. Hned od prvního momentu věděla, že je to láska na první dech. Zpočátku brala jógu jako skvělou kompenzaci k silovým sportům, jimž se poměrně intenzivně věnovala odmalička. Postupem času Helena začala jógu vnímat trošku hlouběji. Uvědomila si, že to není jen fyzické cvičení, ale nástroj, jak si udržet dlouhodobě fyzické a duševní zdraví.

Těšíme se na Vás!

PŘIHLAŠTE SE
Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář: https://goo.gl/forms/pq7VLn78DhM8cEe82

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Podmínky rezervace:Vyplněním formuláře https://goo.gl/forms/ZORuVOaW7bIscG0M2 se nezávazně přihlásíte k účasti na kurzu. Vaše místo bude rezervováno po zaplacení ceny kurzu na náš účet nebo na recepci Yoga Karlín. Číslo účtu a instrukce obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky. Přihlašovat se a platit můžete také na recepci. Storno možné do 14 dnů před začátkem.
Poznámka k ceně:S kartami Multisport či ActivePass 1 960 Kč – je třeba použít kartu na každé lekci.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu