Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz – jóga nejen pro začátečníkyKurzy jógy

24.10. - 23.01.2019St 20:30 - St 22:00

KDY: Středa 19. 9. – 19. 12. 2018 | 20.30 – 22.00 hod (14 lekcí * 90 min)
KDE: Yoga Karlín
CENA: 3 360Kč (s kartami Multisport a ActivePass 1 960 Kč – je třeba použít kartu na každé lekci)
[3 nevyčerpané lekce je možné nahradit na kterékoliv lekci v rozvrhu]
KONTAKT: info@yogakarlin.cz; +420 223 005 595

O KURZU
Mottem kurzu je propojení pohybu, dechu a koncentrace. Jeho součástí bude i meditace a její využití v průběhu života. Naučíme se zklidnit, nabudit, zbavit bolavých zad a získat sílu, flexibilitu a větší sebevědomí. Ponořte se do sebe a nastupte na cestu jógy se vším všudy.
Kurz vychází ze znalostí himalájské linie Shri Vidiya a zaměřuje se na propojení dechových technik, koncentrace, tradičních jógových sekvencí a pozic s moderními fyzioterapeutickými technikami. Skrze praktikování ozdravíte tělo i mysl a přinesete do života radost vyplývající ze sebepoznání a “sebe-vědomí”.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Tento 14dílný kurz, vedený Janou Najbrtovou, je vhodný pro začátečníky, ale i ty, kteří již nějakou dobu praktikují a chtějí více porozumět jednotlivým ásanám, osvojit si správné dýchání a držení těla, odstranit nevhodné pohybové stereotypy, zvýšit svoji sílu i flexibilitu a získat ucelený obraz o konceptu jógy.

SKLADBA LEKCÍ
Každá lekce bude obsahovat fyziologicky vhodné cvičení (ásany), dechové techniky, práci s koncentrací, meditaci, vizualizaci a relaxaci.

Lekce à 90 min (přibližná skladba dle časové dotace):
– Fyzické cvičení (ásány) / cca 50 min
– Dechové techniky (pranajáma) / cca 10 min
– Relaxace / cca 10 min
– Teorie / cca 10 min
– Koncentrace / cca 5 min
– Meditace / cca 5 min

LEKTORKA
Kurzem Vás provede Jana Najbrtová, která s jógou vyrůstala už od dětství, když cvičila s maminkou. V průběhu času se Jana k józe neustále vracela, až ji ještě na škole začala učit. Každý rok se vzdělává na specializovaných kurzech po celém světě a je školitelkou několika lektorských akademií. Kromě klasické jógy Jana praktikuje také karma jógu: vytvořila projekt Seniorem s radostí, který poskytuje bezplatné aktivity, především jógu, pro seniory a invalidy.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 960 Kč – pokud použijete kartu na každé lekci /vrátíme Vám na konci 100 Kč na účet zapsaný v docházkovém archu za každý takový vstup/. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné nahradit na kterékoliv otevřené lekci podle rozvrhu.

KONTRAINDIKACE
Tento kurz není vhodný pro těhotné ženy, ženy v šestinedělí anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. Máte-li pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, studio anebo přímo lektorku.

PLATBA A REZERVACE
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na kurz se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 10 dní před dnem první lekce, je nevratná celá zaplacená částka. Při včasné omluvě  vracíme 80 % z ceny. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Jana Najbrtová
Podmínky rezervace:Registrace: https://yogakarlin.cz/nabidka/kurz-jogy-streda Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo.
Poznámka k ceně:S kartami Multisport či ActivePass 1 960 Kč – je třeba použít kartu na každé lekci.
3 360 
Zpět na vyhledávání

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu