Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

MŮŽEŠ VŠE, CO CHCEŠ

INSPIRATIVNĚ MOTIVAČNÍ TÝDENNÍ POBYT S KATY YAKSHA (autorkou inspirativní příručky Můžeš vše, co chceš) A ŠÁRKOU SOUDKOVOU (jin yoga, hatha yoga, vinyasa, meditace)

„Hostina pro vaše srdce, rozletová dráha pro vaší duši, oáza pro vaše tělo.“

Propojení inspirativně motivačního workshopu s blahodárně působící yogou – mysli, duše a těla – v autentickém prostředí malého jihoitalského ostrůvku Ischia známého svými léčivými termálními prameny, za doprovodu báječné čerstvé kuchyně, v blízkosti moře, v náruči zeleně a s nekonečně modrou oblohou nad hlavou.

Zpátky se vrátíte nejen opálení a nadopovaní středomořským sluncem a italskými úsměvy, ale vrátíte se sami jako rozzářená slunce, rozjasnění vaší autentickou energií a s probuzeným vědomím, že každý okamžik za to stojí, a že je jen na vás, jaký si ho uděláte a jak moc se v životě budete smát a zářit zdravím.

V celém společném týdnu půjde hlavně o to napojit se na svůj vnitřní hlas, rozpomenout se na přirozenou radost ze života a získat kuráž řídit se svým srdcem, svou intuicí, být sám sebou a nebát se dělat rozhodnutí podle vnitřního vedení.

Šárka se postará o yogové pohlazení, rozproudění a zvnitřnění. A Katy vás svým inspirativním povídáním doslova napumpuje motivací vzít život do svých rukou a začít se v něm pořádně bavit a také poradí, jak sami sebe ve chvílích nejistoty a obav dopovat, aby v nás kuráž jít svou vlastní cestou a stát se opravdovým člověkem nikdy nevyhasla.

PROGRAM:
2x denně yoga a meditace se Šárkou 1- 1,5 hod (5 dní)
1x denně motivační workshop s Katy 1, 5 – 2 hod (5 dní)
v den příjezdu vzájemné přivítání a nalazení
poslední večer společné ukončení a oslava rozprouděné radosti ze života

MŮŽETE SE TĚŠIT NA:
– ranní lekce vinyasy a večerní jin yogy, které se nádherně doplňují svým rytmem. Vinyasa vás rozproudí, jin yoga zvnitřní, a zároveň obojí pomáhá propojit se hlouběji se svým autentickým já, naladit se na svůj vnitřní hlas
– laskavé meditace
– cvičit budeme buď v zelené zahradě provoněné omamnou ostrovní flórou a nebo na terase s výhledem na moře a západ slunce a také možná na pláži
– autentické metody Katy, které ve vás jednak rozproudí chuť začít si se životem hrát, kuráž neváhat a jít svou cestou a hlavně vás napojí na nemizící pocit pohody a vyčarují úsměv na tváři i na duši
– budeme tančit, možná i zpívat, možná dělat kotrmelce na pláži a další blázniviny, jednoduše uvolníme naše dětské duše na světlo, pustíme je na svobodu, ať nás mohou radostnou cestou plnou pohody, dobré nálady a pravdy dovést k čemukoliv, po čem ze srdce toužíme
– v rámci pobytu budete mít celou dobu možnost využívat hotelové termální bazény jako doplňující léčivou a relaxační terapii

TERMÍN:
25. 5. – 1. 6. 2018, 7 nocí pobytu

CENA:
Euro 400,00 na osobu zahrnuje:
– ubytování 7 nocí s polopenzí
– inspirativní workshop a lekce yogy dle programu
– využívání bazénů a zázemí hotelu viz. popis ubytování
– delegátské služby v českém jazyce (informační schůzka, info materiál, slevenky do termálních parků, nabídka skupinových výletů s čj průvodcem)

Konání je podmíněné min. účastí 12 osob (max 20 osob). Doporučujeme uzavřít pojištění proti storno.
V místě se hradí pobytová taxa euro 2,00 os/noc.

DOPRAVA:
Euro 285,00-320,00 na osobu zahrnuje:
Letecky nízkonákladovou leteckou společností z Prahy a Vídně.
Let Praha/ Neapol 25/05/2018, 9:10/11:15h; Neapol/Praha 01/06/2018, 6:30/8:40h
Let Vídeň/ Neapol 25/05/2018, 10:45/12:30; Neapol/Praha 01/06/2018, 8:05/10:00h
Skupinový transfer (trajektem) z letiště na hotel a zpět.
Zavazadlo 15kg k odbavení
Cena se mění v závislosti na ceně letenky, čím dříve se objedná, tím nižší cena.
Případně je možné si zajistit vlastní dopravu.

UBYTOVÁNÍ:
Ve dvoulůžkových pokojích v hotelu MARECO 3* Forio www.marecoresort.it
Hotel se nachází v klidném prostředí 80m od moře a cca 200m od písečné pláže Chiaia. Další písečná pláž San Francesco je od hotelu cca 350m. Vzdálenost od historického městečka Forio je cca 800m příjemnou promenádou kolem moře. V okolí hotelu jsou placené i volné plážové úseky, restaurace, minimarket.
Hotel disponuje 35 pokoji, ubytování je rezervované v pokojích standard s teráskou. Za příplatek jsou možné pokoje s výhledem na moře a balkónkem nebo pokoje s výhledem na moře a oknem. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, TV, trezor, klimatizaci (15/6-15/9), topení, minibar, Wi-fi zdarma. Na vyžádání tří a čtyřlůžkové pokoje.
Stravování je zajištěno formou POLOPENZE: snídaně formou bufetu (ovoce, crossaint, výběr pečiva, marmelády, sýry, uzeniny, jogurt, džusy, káva, cappuccino…), večeře jsou servírované s výběrem ze tří prvních a tří druhých chodů, bufetový stůl se zeleninou a přílohami, ovoce nebo dezert.
Strava vhodná i pro vegetariány a na vyžádání pro vegany. Možné objednat na terase malý oběd (snack) za euro 8,00 na osobu.
K dispozici vnitřní teplý bazén 31-32°C s kaskádou a hydromasáží (vemte si s sebou koupací čepičku), venkovní minerální o venkonvní teplotě, snack-bar, terasy s lehátky a panoramatickým výhledem na moře a rozkvetlá zahrada.

CO S SEBOU:
Yogamatku, pohodlné oblečení a odhodlání začít se se životem od srdce smát

REZERVACE & INFO K POBYTU A DOPRAVĚ:
Vaše objednávky posílejte na mailové adresy:

marti@lostar.it, hani@lostar.it

telefon pevná linka: 0039081987224

Pro závazné rezervace do mailu uvádějte:
jméno a příjmení, datum narození, rodné číslo, adresu (případně fakturační adresu), tel. kontakt.
Obratem Vám zašleme vyplněnou smlouvu ke kontrole, smluvní podmínky a platební instrukce. Platba na eurový účet, doporučujeme úhradu formou Sepo.

Organizaci pobytu zajišťuje cestovní kancelář Lostar viaggi della Mytravelling s.n.c. di Stalova e Lobikova, plátce pojištění proti úpadku platném v rámci EU.
Martina a Hanka Lostar Viaggi www.lostar.it
Adresa: Via Cardinale Lavitrano, 34 – 80075 Forio (Na) Italia

PÁR SLOV O NÁS:
Je nás dohromady víc, co sdílejí společnou myšlenku a každý má tak stoprocentně prostor na to, co umí nejlíp a co přinese největší užitek ostatním.

Katy – lifecoach a autorka inspirativní literatury. Miluje život na ostrovech a pravdivý přístup k životu. Na ostrov Ischia dorazila před 3 roky původně na jeden týden, najít své zatoulané já a proměnit v realitu další velký sen o tom, že se stane inspirativní spisovatelkou. Sen se plní, svou duši našla a spolu s ní mnohem víc.
Kromě jiného i Martinu a Hanku, dvě Češky, které na ostrově žijí už víc jak 20 let a původně na něj dorazily na neurčito, pracovat pro cestovní kancelář. Před 8 lety skočily do svého snu a otevřely na Ischii vlastní cestovní kancelář pro české klienty. Svou práci dělají srdcem a jsou otevřené novým obzorům. Jméno jejich kanceláře je Lostar a postarají se o celou organizaci.
Šárka je také Češka. Žije v Izraeli a její srdcovou záležitostí i „pracovní“ náplní je yoga (jin, hatha, vinyasa, meditace) a další metody pomáhající napojit se na hlas srdce, získat přátelský vztah sami k sobě, svému tělu i prožívání. Organizuje yogové retreaty na různých místech naší krásné země a s Katy se „náhodou“ setkaly před 2 roky na jednom ze Šárky workshopů v Českých Budějovicích.
Už tehdy vznikl nápad spojit jednou, až uzraje čas, své cesty v nějakém společném projektu. Protože naše „snaha“ míří tím samým směrem.
A to, pomoci dalším lidem najít cestu zpátky sami k sobě. Začít se mít rádi už teď. Takoví, jací jsme a krok za krokem se ubírat cestou, kterou cítíme ze srdce. Nebát se snít a za sny jít. Pro radost své duše i pro radost ostatních.

Těšíme se na společně strávené chvíle radosti, kterou budeme slavit v každém okamžiku, a kterou si s sebou odvezete domů, a která vám zůstane i potom, co vaše opálení vybledne.
Protože tahle radost, když si to dovolíte, je a zůstane vaše. Už navždycky.

VÍCE O NÁS:
Katy Yaksha
www.katyyaksha.com
Facebooková stránka Katy Yaksha

Šárka Soudková
www.yogaharmony.cz

PÁR SLOV O ISCHII:

Ischia je vulkanický ostrov v Neapolském zálivu obklopený Tyrhenským mořem, často přezdívaný jako „zelený ostrov“. Snoubí se na něm spousta zajímavých a zároveň užitečných možností: TERMÁLNÍ PRAMENY – vhodné pro léčení pohybového ústrojí nebo jen pro příjemné prohřátí těla a navození pocitu absolutního relaxu; MOŘE – azurové barvy a písečné pláže; PŘÍRODA – vyzývající k relaxačním procházkám exotickými zahradami nebo trekingové výšlapy do hor; HISTORIE – výlety po ostrově i do nejbližšího okolí; ENOGASTROMIE – staletá historie vinařství a nejlepší italská kuchyně umocněná místními zvyky a dary z moře a místních políček. Stačí jen poznat a ochutnat….

MOŽNOSTI VÝLETŮ:
*Okružní jízda kolem ostrova Ischia autobusem CENA: 20€
*KOUPACÍ VÝLET – LODIČKA CENA: 55€
* PROCIDA CENA: 38€
*FOLKLÓRNÍ VEČÍREK v restauraci ZiCarmela CENA: 25€
* pramen NITRODI a OBĚD ve VINNÉM SKLÍPKU CENA: 40€
*ARAGONSKÝ HRAD CENA: 15€
*možnost návštěvy některého TERMÁLNÍHO PARKU: EXOTICKÉ ZAHRADY U MOŘE S AŽ 20 TERMÁLNÍMI BAZÉNY, HYDROMASÁŽEMI, KASKÁDAMI, PŘÍRODNÍMI SAUNAMI

Milé ženy,

zvu Vás na seminář hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues do krásného nového Studia Hortenzie v samém centru Prahy. Naše semináře probíhají v počtu maximálně 8 žen, což nám dává prostor a čas přistupovat ke každé ženě individuálně a plně se jí věnovat. Po semináři budete odcházet s jistotou, že jste sestavu opravdu zvládla 🙂

Hormonální jógová terapie je vědecky podložená a do detailu promyšlená dynamická sestava jednoduchých cviků, která pomocí speciálních technik přirozeně vyrovnává hormonální hladiny v lidském organismu. Navíc podpoří váš celkový zdravotní stav, zlepší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, posílí imunitu, vylepší tvar postavy a napomůže celkovému omlazení těla i mysli.

Zabere přibližně 30 minut.

Na rozdíl od klasické jógy má VELMI RYCHLÉ VÝSLEDKY.

ZVLÁDNETE JI I BEZ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI S JÓGOU.

PŘIHLÁŠKA: https://goo.gl/jLjuD5

PROGRAM:
Během semináře se naučíte celou sestavu hormonální jógy a navíc několik protistresových a dechových cvičení. Sestavu si poté můžete cvičit v klidu domova nebo docházet na pravidelné lekce pro absolventky.

HORMONÁLNÍ JÓGA JE VHODNÁ PRO VŠECHNY ŽENY:
• od cca 30 – 35 let jako prevence, kdy se hormonální hladiny začínají snižovat
• které zažívají každodenní stres, úzkosti, bušení srdce
• při problémech s vypadáváním vlasů, špatnou kvalitou nehtů či při problémech s pletí
• při problémech v menopauze (návaly, pocení, deprese, ztráta vitality, únava…)
• které trpí nespavostí
• s bolestivou, silnou či chybějící menstruací či ovulací
• po vysazení hormonální antikoncepce či jiné substituční léčby
• s premenstruačním syndromem
• které chtějí snížit či zvýšit svou hmotnost
• s hypofunkcí štítné žlázy
• které chtějí otěhotnět (skvělá příprava), ale i při problémech s početím
• které potřebují srovnat hormonální hladiny po porodu a podpořit kojení
• jako prevence osteoporózy a inkontinence
• jako vynikající prevence a léčba syndromu karpálního tunelu

LEKTORKA:
Ing. Jana Hrabalová Bendová, certifikovaná přímo Dinah Rodrigues

KONTAKT: 725 718 816
(v případě, že potřebujete konzultovat, zda je pro vás cvičení vhodné nebo máte-li jiné dotazy týkající se tohoto semináře).

KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ A PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA:
Seminář probíhá v nádherném Studiu Hortenzie v samém centru Prahy, v blízkosti metra Muzeum a Náměstí republiky (cca 3 minuty pěšky) a jen minutu od zastávky tramvaje Hlavní nádraží. Parkování možno v celé ulici Opletalova.
Naše semináře jsou vždy protkány přátelskou atmosférou, vzájemným respektem, dobrou náladou a pohodou. Ženy zde mohou sdílet své zkušenosti a vzájemně se podpořit a motivovat. Zanedlouho zjistíte, že v tom zkrátka nejste sama:-)

Veškeré podrobnosti, zkušenosti klientek a další najdete také na www.hortenzie.com.

 Na setkání s vámi ve Studiu Hortenzie se těší,

Jana Hrabalová Bendová
lektorka HJT pro ženy, muže a diabetiky
majitelka Studia Hortenzie.

Srdečně vás zveme na třídenní workshop z cyklu Kreativita a svoboda – Objevte svůj vnitřní poklad.

27.4 – 29.4.2018, Pohled pracoviště, Letohradská 16, 170 00 Praha 7

Více info >>>

Kontakt:

namaste@jogazobyvaku.cz  |  Tel: +420 731757287

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues je vědecky podložená a do detailu promyšlená sestava jednoduchých cviků, která pomocí speciálních technik přirozeně vyrovnává hormonální hladiny v lidském organismu. Mimo jiné podpoří váš celkový zdravotní stav, zlepší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, posílí imunitu, vylepší tvar postavy a napomůže celkovému omlazení těla i mysli. Zabere přibližně 30 minut.

Na rozdíl od klasické jógy má VELMI RYCHLÉ VÝSLEDKY.

ZVLÁDNETE JI I BEZ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI S JÓGOU.

PŘIHLÁŠENÍ:1url.cz/xt6Al

PROGRAM:
Během semináře se naučíte celou sestavu hormonální jógy a navíc několik protistresových a dechových cvičení. Sestavu si poté můžete cvičit v klidu domova nebo docházet na pravidelné lekce pro absolventky.

DATUM A ČAS:
pátek  17:00 – 21:00
sobota 9:00 – 15:00

MÍSTO:
Studio Hortenzie, Opletalova 55, Praha 1 – Nové Město

CENA: 2.800 Kč
V ceně jsou podrobné materiály s popisem jednotlivých cviků, sušenky, voda, čaj; zapůjčení podložek, kostiček a dek.
Přihláška je platná až po zaplacení semináře. Počet míst je omezen.

HORMONÁLNÍ JÓGA JE VHODNÁ PRO VŠECHNY ŽENY:
• od 30 – 35 let jako prevence, kdy se hormonální hladiny začínají snižovat
• které zažívají každodenní stres, úzkosti, bušení srdce
• při problémech s vypadáváním vlasů, špatnou kvalitou nehtů či pleti
• při problémech v menopauze (návaly, pocení, deprese, ztráta vitality…)
• které trpí nespavostí, únavou
• s bolestivou, silnou či chybějící menstruací či ovulací
• po vysazení hormonální antikoncepce či jiné substituční léčby
• s premenstruačním syndromem
• které chtějí snížit či zvýšit svou hmotnost
• s hypofunkcí štítné žlázy
• které chtějí otěhotnět (skvělá příprava), ale i při problémech s početím
• které potřebují srovnat hormonální hladiny po porodu a podpořit kojení
• jako prevence osteoporózy a inkontinence
• jako vynikající prevence a léčba syndromu karpálního tunelu

LEKTORKA: Jitka Janešová
certifikovaná přímo od Dinah Rodrigues, která i ve svých 90-ti letech jako jediná na světě školí své lektory.

KONTAKT: 724 437 355
(v případě, že potřebujete konzultovat, zda je pro vás cvičení vhodné nebo máte-li jiné dotazy týkající se tohoto semináře).

KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ A PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA:
Seminář probíhá v nádherném novém Studiu Hortenzie v samém centru Prahy, v blízkosti metra Muzeum a Náměstí republiky (cca 3 minuty pěšky) a jen minutu od zastávky tramvaje Hlavní nádraží. Parkování možno v celé ulici Opletalova.
Naše semináře jsou vždy protkány přátelskou atmosférou, vzájemným respektem, dobrou náladou a pohodou. Ženy zde mohou sdílet své zkušenosti a vzájemně se podpořit a motivovat. Zanedlouho zjistíte, že v tom zkrátka nejste sama 🙂

Veškeré podrobnosti, zkušenosti klientek a další najdete také na www.hortenzie.com.

Na setkání s vámi ve Studiu Hortenzie se těší,
Jitka Janešová
certifikovaná lektorka HJT pro ženy

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues je vědecky podložená a do detailu promyšlená sestava jednoduchých cviků, která pomocí speciálních technik přirozeně vyrovnává hormonální hladiny v lidském organismu. Mimo jiné podpoří váš celkový zdravotní stav, zlepší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, posílí imunitu, vylepší tvar postavy a napomůže celkovému omlazení těla i mysli. Zabere přibližně 30 minut.

Na rozdíl od klasické jógy má VELMI RYCHLÉ VÝSLEDKY.

ZVLÁDNETE JI I BEZ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI S JÓGOU.

PŘIHLÁŠENÍ: 1url.cz/at6Ao

PROGRAM:
Během semináře se naučíte celou sestavu hormonální jógy a navíc několik protistresových a dechových cvičení. Sestavu si poté můžete cvičit v klidu domova nebo docházet na pravidelné lekce pro absolventky.

DATUM A ČAS:
4 setkání vždy v úterý 17:30 – 19:30 hod
15.5., 22.5., 29.5., a 5.6 2018

MÍSTO:
Studio Hortenzie, Opletalova 55, Praha 1 – Nové Město

CENA: 2.800 Kč
V ceně jsou podrobné materiály s popisem jednotlivých cviků, sušenky, voda, čaj; zapůjčení podložek, kostiček a dek.
Přihláška je platná až po zaplacení semináře. Počet míst je omezen.

HORMONÁLNÍ JÓGA JE VHODNÁ PRO VŠECHNY ŽENY:
• od 30 – 35 let jako prevence, kdy se hormonální hladiny začínají snižovat
• které zažívají každodenní stres, úzkosti, bušení srdce
• při problémech s vypadáváním vlasů, špatnou kvalitou nehtů či pleti
• při problémech v menopauze (návaly, pocení, deprese, ztráta vitality…)
• které trpí nespavostí, únavou
• s bolestivou, silnou či chybějící menstruací či ovulací
• po vysazení hormonální antikoncepce či jiné substituční léčby
• s premenstruačním syndromem
• které chtějí snížit či zvýšit svou hmotnost
• s hypofunkcí štítné žlázy
• které chtějí otěhotnět (skvělá příprava), ale i při problémech s početím
• které potřebují srovnat hormonální hladiny po porodu a podpořit kojení
• jako prevence osteoporózy a inkontinence
• jako vynikající prevence a léčba syndromu karpálního tunelu

LEKTORKA: Jitka Janešová
certifikovaná přímo od Dinah Rodrigues, která i ve svých 90-ti letech jako jediná na světě školí své lektory.

KONTAKT: 724 437 355
(v případě, že potřebujete konzultovat, zda je pro vás cvičení vhodné nebo máte-li jiné dotazy týkající se tohoto semináře).

KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ A PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA:
Seminář probíhá v nádherném novém Studiu Hortenzie v samém centru Prahy, v blízkosti metra Muzeum a Náměstí republiky (cca 3 minuty pěšky) a jen minutu od zastávky tramvaje Hlavní nádraží. Parkování možno v celé ulici Opletalova.
Naše semináře jsou vždy protkány přátelskou atmosférou, vzájemným respektem, dobrou náladou a pohodou. Ženy zde mohou sdílet své zkušenosti a vzájemně se podpořit a motivovat. Zanedlouho zjistíte, že v tom zkrátka nejste sama 🙂

Veškeré podrobnosti, zkušenosti klientek a další najdete také na www.hortenzie.com.

Na setkání s vámi ve Studiu Hortenzie se těší,
Jitka Janešová
certifikovaná lektorka HJT pro ženy

Milé ženy,

zvu Vás na seminář hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues do krásného nového Studia Hortenzie v samém centru Prahy. Naše semináře probíhají v počtu maximálně 8 žen, což nám dává prostor a čas přistupovat ke každé ženě individuálně a plně se jí věnovat. Po semináři budete odcházet s jistotou, že jste sestavu opravdu zvládla 🙂

Hormonální jógová terapie je vědecky podložená a do detailu promyšlená dynamická sestava jednoduchých cviků, která pomocí speciálních technik přirozeně vyrovnává hormonální hladiny v lidském organismu. Navíc podpoří váš celkový zdravotní stav, zlepší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, posílí imunitu, vylepší tvar postavy a napomůže celkovému omlazení těla i mysli.

Zabere přibližně 30 minut.

Na rozdíl od klasické jógy má VELMI RYCHLÉ VÝSLEDKY.

ZVLÁDNETE JI I BEZ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI S JÓGOU.

PŘIHLÁŠKA: https://goo.gl/XFKd5Y

PROGRAM:
Během VÍKENDOVÉHO semináře se naučíte celou sestavu hormonální jógy a navíc několik protistresových a dechových cvičení. Sestavu si poté můžete cvičit v klidu domova nebo docházet na pravidelné lekce pro absolventky.

HORMONÁLNÍ JÓGA JE VHODNÁ PRO VŠECHNY ŽENY:
• od cca 30 – 35 let jako prevence, kdy se hormonální hladiny začínají snižovat
• které zažívají každodenní stres, úzkosti, bušení srdce
• při problémech s vypadáváním vlasů, špatnou kvalitou nehtů či při problémech s pletí
• při problémech v menopauze (návaly, pocení, deprese, ztráta vitality, únava…)
• které trpí nespavostí
• s bolestivou, silnou či chybějící menstruací či ovulací
• po vysazení hormonální antikoncepce či jiné substituční léčby
• s premenstruačním syndromem
• které chtějí snížit či zvýšit svou hmotnost
• s hypofunkcí štítné žlázy
• které chtějí otěhotnět (skvělá příprava), ale i při problémech s početím
• které potřebují srovnat hormonální hladiny po porodu a podpořit kojení
• jako prevence osteoporózy a inkontinence
• jako vynikající prevence a léčba syndromu karpálního tunelu

LEKTORKA:
Ing. Jana Hrabalová Bendová, certifikovaná přímo Dinah Rodrigues

KONTAKT: 725 718 816
(v případě, že potřebujete konzultovat, zda je pro vás cvičení vhodné nebo máte-li jiné dotazy týkající se tohoto semináře).

KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ A PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA:
Seminář probíhá v nádherném Studiu Hortenzie v samém centru Prahy, v blízkosti metra Muzeum a Náměstí republiky (cca 3 minuty pěšky) a jen minutu od zastávky tramvaje Hlavní nádraží. Parkování možno v celé ulici Opletalova.
Naše semináře jsou vždy protkány přátelskou atmosférou, vzájemným respektem, dobrou náladou a pohodou. Ženy zde mohou sdílet své zkušenosti a vzájemně se podpořit a motivovat. Zanedlouho zjistíte, že v tom zkrátka nejste sama 🙂

Veškeré podrobnosti, zkušenosti klientek a další najdete také na www.hortenzie.com.

 Na setkání s vámi ve Studiu Hortenzie se těší,

Jana Hrabalová Bendová
lektorka HJT pro ženy, muže a diabetiky
majitelka Studia Hortenzie.

Milé ženy,

zvu Vás na seminář hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues do krásného nového Studia Hortenzie v samém centru Prahy. Naše semináře probíhají v počtu maximálně 8 žen, což nám dává prostor a čas přistupovat ke každé ženě individuálně a plně se jí věnovat. Po semináři budete odcházet s jistotou, že jste sestavu opravdu zvládla 🙂

Hormonální jógová terapie je vědecky podložená a do detailu promyšlená dynamická sestava jednoduchých cviků, která pomocí speciálních technik přirozeně vyrovnává hormonální hladiny v lidském organismu. Navíc podpoří váš celkový zdravotní stav, zlepší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, posílí imunitu, vylepší tvar postavy a napomůže celkovému omlazení těla i mysli.

Zabere přibližně 30 minut.

Na rozdíl od klasické jógy má VELMI RYCHLÉ VÝSLEDKY.

ZVLÁDNETE JI I BEZ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI S JÓGOU.

PŘIHLÁŠKA: https://goo.gl/z8LQW8

PROGRAM:
Během VÍKENDOVÉHO semináře se naučíte celou sestavu hormonální jógy a navíc několik protistresových a dechových cvičení. Sestavu si poté můžete cvičit v klidu domova nebo docházet na pravidelné lekce pro absolventky.

HORMONÁLNÍ JÓGA JE VHODNÁ PRO VŠECHNY ŽENY:
• od cca 30 – 35 let jako prevence, kdy se hormonální hladiny začínají snižovat
• které zažívají každodenní stres, úzkosti, bušení srdce
• při problémech s vypadáváním vlasů, špatnou kvalitou nehtů či při problémech s pletí
• při problémech v menopauze (návaly, pocení, deprese, ztráta vitality, únava…)
• které trpí nespavostí
• s bolestivou, silnou či chybějící menstruací či ovulací
• po vysazení hormonální antikoncepce či jiné substituční léčby
• s premenstruačním syndromem
• které chtějí snížit či zvýšit svou hmotnost
• s hypofunkcí štítné žlázy
• které chtějí otěhotnět (skvělá příprava), ale i při problémech s početím
• které potřebují srovnat hormonální hladiny po porodu a podpořit kojení
• jako prevence osteoporózy a inkontinence
• jako vynikající prevence a léčba syndromu karpálního tunelu

LEKTORKA:
Ing. Jana Hrabalová Bendová, certifikovaná přímo Dinah Rodrigues

KONTAKT: 725 718 816
(v případě, že potřebujete konzultovat, zda je pro vás cvičení vhodné nebo máte-li jiné dotazy týkající se tohoto semináře).

KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ A PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA:
Seminář probíhá v nádherném Studiu Hortenzie v samém centru Prahy, v blízkosti metra Muzeum a Náměstí republiky (cca 3 minuty pěšky) a jen minutu od zastávky tramvaje Hlavní nádraží. Parkování možno v celé ulici Opletalova.
Naše semináře jsou vždy protkány přátelskou atmosférou, vzájemným respektem, dobrou náladou a pohodou. Ženy zde mohou sdílet své zkušenosti a vzájemně se podpořit a motivovat. Zanedlouho zjistíte, že v tom zkrátka nejste sama 🙂

Veškeré podrobnosti, zkušenosti klientek a další najdete také na www.hortenzie.com.

 Na setkání s vámi ve Studiu Hortenzie se těší,

Jana Hrabalová Bendová
lektorka HJT pro ženy, muže a diabetiky
majitelka Studia Hortenzie.

Zvu vás na netradiční víkend, kde se naučíte tajemství hormonální jógy a něco víc. Přirozená cesta k harmonizaci ženského těla, duše a ducha. Metodika, které pomohla tisíce žen na celém světě.
Ráda bych s vámi ženami sdílela své poznání ze svých cest a techniku HJT, která vás navrátí zpět na cestu sama k sobě. Být ženou je dar, pojďme spolu tento dar přijmout a plně ho žít. Návrat k našemu ženství, k Matce Zemi a kruhu žen.

Řešíte ve svém životě nějaký z těchto problémů?

Nepravidelná či bolestivá menstruace?
Trápí vás premenstruačního syndrom, cysty a myomy?

Nemůžete otěhotnět z důvodu hormonální nerovnováhy?

Trápí vás symptomy spojené s menopauzou?

Máte špatnou kvalitu vlasů, kůže nehtů?

Ráda byste se zbavila svých úzkostných stavů, depresí či nespavosti?

S TÍM VŠÍM VÁM MŮŽE SESTAVA HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE POMOCI.

Na tomto víkendovém semináři se ji naučíte, a pak už jen stačí pravidelné cvičení 3x-4x týdně v pohodlí svého domova.

Co vám tento víkend přinese?

Naučte se sestavu HJT.
Čas věnovaný sama pro sebe.
Zlepšete tak kvalitu svého života a vztahů k sobě i ke všem ostatním.
Nechte se hýčkat malebným prostředím, vegetariánskou stravou a nádhernou ženskou energií.

Na co se můžete těšit?

1.Hormonální jógová terapie

Naučíte se zde kompletní sestavu HJT, která obsahuje speciální cviky na reaktivaci orgánů, které produkují ženské hormony. Dostanete k ní tištěné materály, podle kterých pak budete ve cvičení pokračovat v pohodlí svého domova.

2. Dechová cvičení a antistresové cviky

Seznámíte se s nejúčinnějšími dechovými a antistresovými cviky, které vám mohou pomoci zklidnit svou mysl a zvědomit dech v obtížných životních situacích. Význam dechu a jeho transformační síla.

3. Ženská cykličnost

Během víkendu se seznámíte s darem ženské cykličnosti. Tak jako měsíc má své fáze, tak i my ženy se proměňujeme s každou fází. Přijmeme menstruaci jako procest očisty než něco co je nám na obtíž.

4. Čakry – Energie života

Posílení a harmonizace čaker a jejich
funkce jsou pro naše tělesné, duševní a spirituální zdraví velmi potřebné. Jejich aktivací také pomůžeme celému hormonálnímu systému.

5. Transformační meditace vedena Zdenkou Miarkovou

Naučíte se využívat vědomí záměrem, aby jste zažívali to, co chcete a nikoli naopak.
Proč meditace a vizualize dokaží uzdravit.

Kurz probíha v krásném prostředí ve vesnici Truzenic u Velemyšlevse.

Termín 21. – 22. duben 2018
Začínáme v sobotu příjezd 9.00 – 9.30
(lze se domluvit na pátečním příjezdu ve večerních hodinách)
Končíme v neděli 15.00 – 15.30

Cena kurzu za víkendový seminář: 2.600,-

Strava & ubytování :

Strava vegetarianská sobota :oběd, večeře
neděle : snídaně, oběd

Strava: 400,- víkend
Ubytování: 250,-/noc společné v podkroví, spacák, deka sebou
Strava + ubytování se hradí zvlášť, pokud se rozhodnete využít a naplno si užít seminář.
Nápoje v ceně semináře – voda, bylinkove čaje

Platba za seminář 2.600,- zaslat na účet 78-7030010287 /0100
se závažnou přihláškou do 8.4. 2018.
monikavelechovska@hotmail.cz
Platba za stravu a ubytovani se hradí na místě.

Pokud máte svou vlastní karimatku karimatku, tak si ji přivezte.

Víkendový seminář má své kouzlou a půvab, jelikož spolu strávíme dva dny. Vytvoříme energii ženského kruhu, kde budete moci uvolnit vše, co vás trápí, sdílení má obrovskou sílu. Pocit bezpěčí a lásky ostatní žen je pohlazení po srdci a duši. Proto počet je omezen na 10 žen.

Není zapotřebí znalost jógy, je zapotřebí touha a vnitřní rozhodnutí pro změnu. Cviky jsou jednoduché, převážně na zemi. Není zapotřebí speciálních pomůcek.
Hormonální joga je pro všechny ženy 🙂

Těším se na setkání

S laskou

Monika

V červnu zavítá do Prahy certifikovaný učitel Kranti. KPJAYI (K. Patthabi Jois Ashtanga Yoga Institute) certifikovaných učitelů je jen pár desítek na světě a k tomu, aby byl učitel certifikován (Sharathem nebo dříve Gurujim) je potřeba pravidelně jezdit každý rok do Mysore po mnoho let a dokončit třetí sérii, kterou poté certifikovaný učitel může učit. Kranti dlouhodobě žije v Tokiu, Japonsku, kde vede svůj mysore program. Kranti bude učit dva týdny mysore praxe, první víkend tři zajímavé workshopy pro všechny úrovně pokročilosti a druhý víkend workshop adjustmentů určený pro všechny studenty, nejen učitele. Do konce dubna platí zvýhodněné ceny, tak jich využijte. Kranti bude učit v SHALA Prague a pro pravidelné studenty Shaly budou ceny ranního mysore stejné jako během roku. Zvýhodněné ceny studentů Shaly můžete využít, pokud budete v Shale praktikovat minimálně dva měsíce než praxe s Krantim začne.

MYSORE PRAXE:

Kranti bude učit pravidelný ranní mysore program. Jeho mnoholeté zkušenosti praktikanta ashtangy a učitele vám pomůžou posunout se v praxi dále a nasbírat cenné informace.

Do praktikující místnosti Shaly se vejde 18-20 studentů. Místa pro workshopy budou tedy omezená. Prostředí menší skupiny bude mít výhodu většiho zaměření na jednotlivé studenty a větší hloubky informací.

Termín: neděle 10/6 – pátek 22/6 2018

pondělí, středa 6:30-9:00 mysore practice

úterý, čtvrtek 6:30-10:00 mysore practice

neděle 8:00 – 10:30 mysore practice

páteční vedená První Série) 7:00 – 9:00

Mysore praxe se tradičně nekoná při Moon days – doba úplňku a novoluní. Moon day připadá na středu 13/6, ranní praxe není. Den volna připadá na sobotu 16/6, ranní praxe není.

Studenti budou informování v kolik hodin začíná jejich praxe. Pokud máte preference z pracovních nebo rodinných důvodů, uveďte toto v přihlášce a my se vám budeme snažit vyjít vstříc.

Ceny:

a) pravidelní studenti SHALY – běžná cena mysore lekcí (viz Ceny na www.shala.cz/ceny)

Běžná cena mysore lekcí platí pro pravidelné studenty Shaly, kteří vlastní členství Unlimited, 3x týdně nebo 2x týdně. Pro uplatnění běžné ceny musíte být držitelem členství alespoň po dva měsíce před začátkem lekcí s Kranti.

​b) ostatní studenti

2.400 Kč za jeden týden (neděle – pátek)

3.400 Kč za dva týdny

zvýhodněná cena při platbě do 30/4: 2.900 Kč za dva týdny

Platba jednoho nebo dvou týdnů s Krantim je součástí měsíčního členstvím v Shale, které vám bude platit 28 dní (před nebo po praxi s Kranti).

c) drop-in 400 Kč (jedna lekce)

 

WORKSHOPY:

víkend 8-10/6

Slow Strech – pátek 8/6, 17:30 – 20:00

The meaning of vinyasa – sobota 9/6, 10:00 – 12:30

Building the foundation – neděle 10/6, 12:00 – 14:30

Cena: 1.500 Kč za workshop

zvýhodněná cena při platbě do 30/4: 1.300 Kč

 

víkend 16-17/6

2-denní Adjustment workshop

sobota 16/6, 10:00 – 13:00 & neděle 17/6, 12:00 – 15:00

Cena: 3.500 Kč (€140)

zvýhodněná cena při platbě do 30/4:  3.150 Kč 

 

Kde: Shala Prague, Trojanova 18, Praha 2

Místa jsou omezená. Doporučujeme si rezervovat místo co nejdříve.

Přihlášky zasílejte přes Rezervace. Místo budete mít rezervované poté co obdržíme vaší platbu bankovním převodem na účet číslo 499953002/5500.

Všechny platby jsou závazné a nevratné. Výměna osob je možná.

​Více informací a text v angličtině: https://www.shala.cz/kranti

Kurz Úvod do Ashtangy jógy je vhodný pro úplné začátečníky a mírně pokročilé studenty a je strukturovaný jako seznámení s tímto systémem. Podrobně si vysvětlíme základní pozice včetně různých modifikací pro studenty se zraněními a zdravotními komplikacemi. Získáte přehled o základech filozofie (8 větví jógy), správném dýchání, jednotlivých vinyasách (přechody mezi pozicemi), pranayamě a meditaci. Kurz vás připravý pro samostatnou praxi v mysore stylu.
Kurz je složen z deseti vedených lekcí, v kterých se naučíte část ásán První Série a to převážně pozice ve stoje a v sedě. Kurz také obsahuje dvě mysore lekce, které si studenti mohou vybrat kdykoliv během trvání kurzu dle lekcí v rozvrhu. Kurz je sestaven jako příprava pro praxi mysore stylem. Mysore styl je základem praxe ashtangy. Na kurz Úvod do Ashtangy (level 1) navazuje kurz Začátečníci – Pokračování (level 2).

TERMÍN III.
Úterky
19:30 – 21:00
24.4. – 26.6. 2018
cena: 2.640 Kč (10 vedených lekcí + 2 mysore lekce)
(level 1)
lektorka: Kristína Jakubíková

Ashtanga jóga je jeden ze stylů jógy populární po celém světě. Vyznačuje se dynamičností, kterou přináší integrace vinyas mezi jednotlivými ásanami. Slovo ashtanga se dá přeložit jako „osm větví“, které jsou morálním a etickým kódem, popsaném v historickém textu Patanjaliho Jóga Sutrách.

Fyzické pozice (ásany) v ashtanze mají přesnou strukturu, navazují na sebe a jsou provázány vinyasami. Ashtanga má šest sérií, které na sebe také navazují. Každý student začíná od první série (Primary Series), které se také nazývá Yoga Chikitsa = jóga terapie. Většina studentů stráví celý život praxí první série, díky její fyzické obtížnosti a nárokům na flexibilitu. Avšak první série je komplexní cvičení.

Důležitou součástí pozic (ásana) je správné dýchání (ujjayi), zapojení energetických zámků v těle (bandha) a hledění do jednoho místa (drishti). Jóga je mnohem víc, než jen ohýbání těla a schopnost udělat most, provaz nebo stojku na hlavě. Pokud cvičíme pravidelně, jóga nás nutí zamyslet se nad našimi hodnotami, nutí nás přemýšlet nad tím, kdo jsme, jak vidíme sami sebe, svojí identitu a jak si myslíme, že nás vnímá okolí. Jóga v nás vyvolá vnitřní změnu, která vede k transformaci. Fyzické pozice (ásany) způsobují vedlejší účinek: čištění těla od toxinů, zbavení se přebytečného tuku, vyléčení nemocí a uzdravení starých zranění. Avšak opravdový význam jógy leží ve schopnosti lépe vnímat sám sebe skrze fyzickou námahu, což nám pomáhá k osvobození našeho vědomí od starých, navyklých způsobů myšlení, žití a chování (samskara).

První zkušenost, kterou většina lidí, kteří vyzkouší ashtangu má (a zůstanou nějakou dobu u cvičení), je fyzická. Praxe ashtangy vyvolá hluboké čištění kardiovaskulárního systému skrze silné pocení – detoxifikace, pokud je praxe prováděna správně. Společně s ujjayi dýcháním a koncentrací mysli nastane vnitřní čištění. Proto je důležité učit se ashtangu od kvalifikovaného učitele.

Ashtanga testuje hranice naší mysli a těla. Dohromady s pranayamou a meditací nám otevře dveře k hlubokému spirituálnímu procesu.

Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz/rezervace. Místo v kurzu budete mít rezervované po uhrazení kurzovné částky převodem na účet číslo 499953002/5500. Po obdržení částky vám místo v kurzu potvrdíme.

Všechny platby jsou závazné, nevratné a nedají se posouvat do dalších období (ani z důvodu nemoci).

Více info:

https://www.shala.cz/kurz-uvod-do-ashtangy

Dovolená s jógou na Srí Lance s Kristýnou Nikodýmovou a CK FIT.

PROGRAM: 2x denně lekce jógy. Lektorka: Kristýna Nikodýmová (www.kristynayoga.cz)

CENA: 13 500 Kč

V ceně zahrnuto: ubytování na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, snídaně, lekce jógy, transfer z letiště a zpět,
poplatek za vízum (v ceně není letenka, pojištění). Jednolůžkový pokoj za příplatek 2.500 Kč/pobyt!
Přes CK FIT lze individuálně objednat – letenka (cca 14-17 tis. Kč), pojištění.

 

Ubytování: Hikkaduwa, Hilda´s guesthouse, Srí Lanka. Menší penzion v zeleni kousek od oceánu, max 4-5 minut chůze. Jednoduché a čisté pokoje s vlastním
sociálním zařízením a malou terasou. K dispozici zahrada, bazén a prostor pro cvičení jógy a meditaci.

Dovolená s jógou na Srí Lance s Ivou Jonášovou, yoga-yoga.cz a CK FIT

PROGRAM:
Pobyt A: 2x denně lekce jógy
Pobyt B: 2x denně lekce jógy + cestování (Kandy, Ella, pláž Mirrisa).

Pobyt A: 1.3. – 10.3.2019 (9 nocí) cena 10 500 Kč
Pobyt B: 1.3. – 16.3.2019 (15 nocí) cena 17 000 Kč

V ceně zahrnuto: ubytování na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, snídaně,
lekce jógy, transfer z letiště a zpět, poplatek za vízum (v ceně není letenka, pojištění).
Jednolůžkový pokoj za příplatek! Přes CK FIT lze individuálně objednat – letenka (cca 14-17 tis.), pojištění.

 

Ubytování: Hilda´s guesthouse. Menší penzion v zeleni kousek od oceánu, max 4-5 minut chůze.
Jednoduché a čisté pokoje s vlastním sociálním zařízením a malou terasou. K dispozici zahrada, bazén a prostor pro cvičení jógy a meditaci.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu